Rezultate și clasamente Liga 4

Fotbal, Liga 4, Seria 1 – Est

Rezultatele etapei

Real Cosâmbești – AFC Iazu 3-4

Bărăganul Ciulnița – AS Căzănești 7-0 (4-0)

Recolta Gh. Lazăr – Victoria Țăndărei 1-2

Albești 08 – Unirea Scânteia 1-1 (1-1)

CSM Fetești – Batatorul Slobozia 1-0

Clasament

1. Bărăganul Ciulnița 2 2 0 0 9-0 6p

2. CSM Fetești 2 2 0 0 6-1 6p

3. FC Iazu 2 2 0 0 53 6p

4. Unirea Scânteia 2 1 1 0 32 4p

5. Abatorul Slobozia 2 1 0 1 4-2 3p

6. Victoria Țăndărei 2 1 0 1 23 3p

7. Albești 2 0 1 1 25 1p

8. CS Gh. Lazăr 2 0 0 2 24 0p

9. Real Cosâmbești 2 0 0 2 49 0p

10. AS Căzănești 2 0 0 2 0-8 0p

Rezultate juniori

Real Cosâmbești – AFC Iazu 2-1

Bărăganul Ciulnița – AS Căzănești 6-2 (3-2)

Recolta Gh. Lazăr – Victoria Țăndărei 6-0

Albești 08 – Unirea Scânteia 6-2 (4-2)

CSM Fetești – Abatorul Slobozia 4-0

Clasament juniori

1. CSM Fetești 2 2 0 0 11-2 6p

2. Recolta Gh. Lazăr 2 2 0 0 10-3 6p

3. Bărăganul Ciulnița 2 1 0 1 75 3p

4. FC Iazu 2 1 0 1 76 3p

5. Abatorul Slobozia 2 1 0 1 5-4 3p

6. Albești 2 1 0 1 67 3p

7. Real Cosâmbești 2 1 0 1 4-8 3p

8. Victoria Țăndărei 2 1 0 1 3-7 3p

9. Unirea Scânteia 2 0 0 2 510 0p

10. AS Căzănești 2 0 0 2 612 0p

Liga 4, Seria 2 – Vest

Rezultatele etapei

Secunda Adâncata – Victoria Roșiori (nu ne-a parvenit rezultatul)

Unirea Ion Roată – Victoria Munteni Buzău 7-4

Recolta Bărcănești – FC Urziceni 2-1

Viitorul Axintele – Înfrățirea Jilavele 4-4 (0-2)

FC Rovine – AS Coșereni 7-2 (4-0)

CLASAMENT

1. FC Rovine 2 2 0 0 12-4 6p

2-3. Viitorul Axintele 2 1 1 0 6-4 4p

2-3. Înfrățirea Jilavele 2 1 1 0 6-4 4p

4. FC Urziceni 2 1 0 1 5-3 3p

5. Unirea Ion Roată 2 1 0 1 8-8 3p

6. Victoria M. Buzău 2 1 0 1 8-9 3p

7. Recolta Bărcănești 2 1 0 1 2-3 3p

8. Victoria Roșiori 1 0 0 1 2-4 0p

9. Secunda Adâncata 1 0 0 1 2-5 0p

10. Coșereni 2 0 0 2 29 0p

Rezultate juniori

Secunda Adâncata – Victoria Roșiori (nu ne-a parvenit rezultatul)

Unirea Ion Roată – Victoria Munteni Buzău 0-4

Recolta Bărcănești – FC Urziceni 0-6

Viitorul Axintele – Înfrățirea Jilavele 0-5 (0-2)

FC Rovine – AS Coșereni 2-4 (0-3)

Clasament juniori

1. Înfrățirea Jilavele 2 2 0 0 10-0 6p

2. FC Urziceni 2 2 0 0 10-1 6p

3. Victoria M. Buzău 2 2 0 0 10-4 6p

4. Coșereni 2 2 0 0 82 6p

5. FC Rovine 2 1 0 1 86 3p

6. Victoria Roșiori 1 0 0 0 4-6 0p

7. Secunda Adâncata 1 0 0 1 1-6 0p

8. Unirea Ion Roată 2 0 0 2 1-9 0p

9. Viitorul Axintele 2 0 0 2 0-9 0p

10. Recolta Bărcănești 2 0 0 2 0-11 0p


Copyright 2022 - Ziarul Ialomița - All Rights Reserved