Program Liga 4, Play – Out

Comisia de Competiții din cadrul AJF IALOMIȚA  a stabilit programul competițional pentru play-out-ul Campionatului Județean de Fotbal Liga 4 din sezonul competițional 2022-2023,  după cum urmează:

Etapa I (1 aprilie 2023)

AFC Iazu- AS Căzănești

AS FC Urziceni- AS Coșereni

Unirea Scânteia- ACS Gheorghe Lazăr

AS Albesti 08-Real Cosâmbești

Recolta Bărcănești- Viitorul Axintele

Secunda Adâncata- Victoria Roșiori

Etapa II (8 aprilie 2023)

AS Căzănești- Victoria Roșiori

Viitorul Axintele- Secunda Adâncata

Real Cosâmbești- Recolta Bărcănești

ACS Gheorghe Lazăr- AS Albesti 08

AS Coșereni- Unirea Scânteia

AFC Iazu- AS FC Urziceni

Etapa III (22 aprilie)

AS FC Urziceni- AS Căzănești

Unirea Scânteia- AFC Iazu

AS Albesti 08- AS Coșereni

Recolta Bărcănești- ACS Gheorghe Lazăr

Secunda Adâncata- Real Cosâmbești

Victoria Roșiori- Viitorul Axintele

Etapa IV (29 aprilie 2023)

AS Căzănești- Viitorul Axintele

Real Cosâmbești- Victoria Roșiori

ACS Gheorghe Lazăr- Secunda Adâncata

AS Coșereni- Recolta Bărcănești

AFC Iazu- AS Albesti 08

AS FC Urziceni- Unirea Scânteia

Etapa V (6 mai 2023)

Unirea Scânteia- AS Căzănești

AS Albesti 08- AS FC Urziceni

Recolta Bărcănești- AFC Iazu

Secunda Adâncata- AS Coșereni

Victoria Roșiori – ACS Gheorghe Lazăr

Viitorul Axintele- Real Cosâmbești

Etapa VI (13 mai 2023)

AS Căzănești- Real Cosâmbești

ACS Gheorghe Lazăr- Viitorul Axintele

AS Coșereni- Victoria Roșiori

AFC Iazu- Secunda Adâncata

AS FC Urziceni- Recolta Bărcănești

Unirea Scânteia- AS Albesti 08

Etapa VII (20 mai 2021)

AS Albesti 08- AS Căzănești

Recolta Bărcănești- Unirea Scânteia

Secunda Adâncata- AS FC Urziceni

Victoria Roșiori- AFC Iazu

Viitorul Axintele- AS Coșereni

Real Cosâmbești- ACS Gheorghe Lazăr

Etapa VIII (27 mai 2023)

AS Căzănești -ACS Gheorghe Lazăr

AS Coșereni- Real Cosâmbești

AFC Iazu- Viitorul Axintele

AS FC Urziceni- Victoria Roșiori

Unirea Scânteia- Secunda Adâncata

AS Albesti 08- Recolta Bărcănești

Etapa IX (3 iunie 2023)

Recolta Bărcănești- AS Căzănești

Secunda Adâncata- AS Albesti 08

Victoria Roșiori- Unirea Scânteia

Viitorul Axintele- AS FC Urziceni

Real Cosâmbești- AFC Iazu

ACS Gheorghe Lazăr-AS Coșereni

Etapa X (10 iunie 2023)

AS Căzănești -AS Coșereni

AFC Iazu- ACS Gheorghe Lazăr

AS FC Urziceni- Real Cosâmbești

Unirea Scânteia- Viitorul Axintele

AS Albesti 08- Victoria Roșiori

Recolta Bărcănești- Secunda Adâncata

Etapa XI (17 iunie 2023)

Secunda Adâncata -AS Căzănești

Victoria Roșiori- Recolta Bărcănești

Viitorul Axintele- AS Albesti 08

Real Cosâmbești- Unirea Scânteia

ACS Gheorghe Lazăr- AS FC Urziceni

AS Coșereni- AFC Iazu

 


Copyright 2022 - Ziarul Ialomița - All Rights Reserved