Daily Archives: mai 19, 2026

Înfrângere cu UTA Arad, iar Unirea Slobozia retrogradează în Liga a II-a

Unirea Slobozia a cedat la limită, scor 0–1, în fața formației UTA Arad, în ultima etapă a play-out-ului Superligii, iar acest rezultat înseamnă retrogradarea echipei noastre în Liga a II-a. A fost o seară grea pentru toți cei care iubesc această echipă. Un meci încărcat de emoție, presiune și speranță, în care băieții noștri au…

Copyright 2022 - Ziarul Ialomița - All Rights Reserved