În sfârșit, s-a pus piciorul în prag pentru diminuarea (cel puțin) mirosurilor suportate zi de zi de slobozeni
Știu deja toți slobozenii că vechea conducere a SC Urban Slobozia (recte directorul general Stoicescu și directorul adjunct Toma) a fost decapitată. În urma demisiilor lor (cu o zi înainte de a li se încheia contractele privind managementul societății), Consiliul Județean Ialomița a luat decizia numirii unui director interimar, în persoana lui Marian Hoinaru, consilier…
