Ialomitastea
Nr. 1018, Anul , din 21-Martie-2019



Categorii
Prima pagina
Editorial
Reportaj - Interviu - Anchete
Sport
Politica
Cultura - Sanatate
Zig-Zag Agerpres
Eveniment
Actualitate
Care va sa zica
Anunturi si Licitatii Publice
Mica publicitate
Contact
Horoscop zilnic
Arhiva
sc oyl company
racman-a
hotel ialomita-a
duo manager
lunca_2012
ALTEX
Prima paginaVersiune pentru tiparireRecomanda unui prieten acest articolParerile cititorilor
REZULTATELE DE SÂMBĂTĂ ÎN LIGA 4 ȘI LIGA 5 – SERIA I

Fotbal, Liga 4

Buturugile mici răstoarnă carele mari: lanterna Unirea Ion Roată învinge Secunda Adâncata, Unirea Grivița lasă doar un punct fostului lider Bărăganul Ciulnița

REZULTATE, ETAPA 16

Voința Maia – CS Amara 2-3
Recolta Bărcănești – Recolta Gh. Doja 0-1
FC Urziceni – Viitorul Axintele 3-1
Victoria Țăndărei – Abatorul Slobozia 1-4
CSM Fetești – Recolta Gh. Lazăr 1-0
Spartacus Iazu – Victoria Munteni Buzău 5-3
Unirea Grivița – Bărăganul Ciulnița 1-1
Unirea Ion Roată – Secunda Adâncata 3-1

CLASAMENT

1. Recolta Gh. Doja 17 13 3 1 60-14 42p
2. Bărăganul Ciulnița 17 13 2 2 76-23 41p
3. Victoria Mt. Buzau 17 11 2 4 60-24 35p
4. Secunda Adancata 17 10 4 3 53-22 34p
5. Abatorul Slobozia 17 11 1 5 45-21 34p
6. Spartacus Iazu 17 9 4 4 71-42 31p
7. Victoria Tandarei 17 10 1 6 41-28 31p
8. FC Urziceni 17 9 2 6 56-16 29p
9. Viitorul Axintele 17 8 1 8 40-40 25p
10. CSM Fetesti 17 7 2 8 26-25 23p
11. Recolta Barcanesti 17 6 0 11 34-64 18p
12. Recolta Gh. Lazar 17 3 4 10 45-66 13p
13. Vointa Maia 17 4 0 13 37-81 12p
14. Unirea Grivita 17 2 4 11 18-65 10p
15. C.S. Amara 17 3 1 13 25-85 10p
16. Unirea Ion Roata 17 1 1 15 9-80 4p


Fotbal, Liga 5 - Seria I

Gloria Gura Ialomiței învinge fără drept de apel Unirea Scânteia și saltă trei locuri în clasament

REZULTATE, ETAPA 15

Gloria Ograda – FC Traian 8-1
Unirea M. Kogălniceanu – Victoria Bordușani 5-2
Recolta Săveni – FC Movila 2-0
Gloria Gura Ialomiței – Unirea Scânteia 3-0
Orezu – Dunărea Giurgeni 5-1
Albești 08 a stat
Rapid Perieți – Agronomia Bucu 1-1
Inter Stelnica – Abatorul II Slobozia (se dispută mâine, duminică 10 martie)

CLASAMENT

1. Abatorul II Slobozia 15 12 3 0 64-18 39p
2. U. M.Kogalniceanu 16 10 3 3 59-33 33p
3. Orezu 16 10 2 3 60-32 32p
4. Gloria Ograda 16 9 2 5 51-39 29p
5. Unirea Scanteia 16 9 1 6 53-44 28p
6. Recolta Saveni 16 8 1 7 44-37 25p
7. Albesti 15 6 3 6 30-35 21p
8. Inter Stelnica 14 6 2 6 28-41 20p
9. Gl. Gura Ialomitei 16 6 1 9 44-51 19p
10. FC Movila 16 4 6 6 34-37 18p
11. Agronomia Bucu 16 5 3 8 38-44 18p
12. FC Traian 16 5 3 8 42-60 18p
13. Victoria Bordusani 16 4 2 10 31-44 14p
14. Rapid Perieti 16 3 3 10 31-51 12p
15. Dunarea Giurgeni 14 2 1 11 17-63 7p
( )




Sondaj
?




ALTEX
hotel parc-a
cabinet estetica-a
spala_bine
hotel ialomita new 2013
LIVIU
SERVICE INTERNATIONAL
Copyright 2004 - 2016 © S.C. IALPRESS S.R.L.  
Ia permisul din prima!
Intrebarile DRPCIV. Mediu de invatare. Legislatie. Pregatire completa pentru categoriile A, B, C si D.